Horse-and-Wedding-Dress-9Незабутня кінна прогулянка та фотосесія – це прекрасний варіант надати своєму весіллю нотку казковості і поринути в романтику! Граціозні, сильні та величні коні з аристократичним шармом клубу WEST STAR гарантують не тільки прекрасні знімки, але і повну насолоду від романтичної прогулянки верхом.

Весільна фотосесія та прогулянка по Львову від клубу WEST STAR проводиться з доглянутими, спокійними тваринами. Це може бути як кінна прогулянка молодих, так і поїздка в кареті або зворушлива фотозйомка в стайні. Природній живопис та граціозність коней зроблять ваші кадри романтичними, вишуканими та неординарними! Наші інструктори проведуть вступний інструктаж, щоб ви почувались в сідлі впевнено, а фотосесія пройшла легко і незабутньо.

Весільна фотосесія з кіньми створює особливий шарм в будь-яку пору року. Взимку білосніжні пейзажі як найкраще підкреслять ніжне весільне вбрання молодої. А кадри на фоні архітектурних споруд і старовинних садиб доповнять казкову атмосферу.  Осіння весільна фотосесія за участю коней – неймовірно романтичний варіант. Весняна та літня весільна прогулянка на конях у Львові стане незабутньою пригодою, пам’ять про яку збережеться на довгі роки!

Ви також можете зробити приємний подарунок молодятам з подарунковим сертифікатом від WEST STAR. Кінний клуб організує весільну кінну прогулянку недорого та з максимальним врахуванням ваших потреб як в місті, так і на природі!