29750135_797921193751616_3891123078501332924_oБажаєте щоб дитина впевнено триматися в сідлі і наповнювалась любов’ю до тварин? Кінний клуб WEST STAR у Львові пропонує навчання верхової їзди для дітей будь-якого віку. Досвідчені тренери супроводжують юних початківців під час кожного заняття, передаючи свої знання та досвід.

Навчання верхової їзди дітям проводиться на загородженому манежі, з дотриманням всіх правил безпеки та з допомогою тренера. Малі вершники проходять базовий курс навчання: вироблення правильної посадки, основи їзди кроком, риссю і галопом. Інструктори нашого клубу допоможуть кожній дитині швидко освоїтися в сідлі та навчитися розуміти цих прекрасних тварин.

Перед кожним заняттям з дітьми в клубі WEST STAR проводяться підготовчі фізичні вправи, спрямовані на розвиток координації і зміцнення м’язів. Кожній дитині приділяється максимум уваги, кваліфіковані інструктори ознайомлять з правилами поведінки з конем, навчать доглядати за твариною.

У клубі можна не просто покататися на конях, а й погодувати їх, вигуляти, почистити, осідлати перед заняттям. Все це допоможе дитині не боятися тварин, виробити такі якості характеру як відповідальність та впевненість в собі.

Індивідуальний підхід до кожної дитини допоможе легко адаптуватися в колективі. У групах можуть займатися діти одного або різного віку, в залежності від ступеня підготовки. Заняття верховою їздою вчать дітей дружбі, розумінню та роботі в команді.

Відомо, що сучасні дітки багато часу проводять за шкільною партою, письмовим столом або ноутбуком, внаслідок чого страждає постава та спинний кровообіг. Тому навчання верхової їзди для дітей у Львові стане прекрасним варіантом фізичного навантаження та водночас емоційної релаксації, які так необхідні нашим діткам!