31958887_814082245468844_45762515761627136_oЛікувальна фізкультура в кінному клубі WEST STAR – популярна послуга, яка щорічно захоплює все більше і більше прихильників. Спілкування з чотириногим другом відновлює всі психічні процеси в організмі людини. Вже після перших занять ви відчуєте спокій, життєрадісний настрій та врівноваженість. У вас зникне почуття напруги і тягар стресу.   

Фізичне навантаження під час кінних прогулянок та тренувань охоплює основні групи м’язів. А головне – вам не треба виснажувати себе вправами та монотонними рухами. Ваше тіло, перебуваючи верхи на коні, рухається інстинктивно, природньо. Захоплюючись яскравими емоціями з конями WEST STAR, ви не помічаєте як минає заняття!

Лікувальна фізкультура в клубі WEST STAR допомагає наступним чином:

  1. Формується постава, розвиваються м’язи спини і укріплюється прес.

  2. Розвивається вестибулярний апарат.

  3. Тренування – ефективний спосіб схуднення. В середньому за 1 заняття ви можете втратити до 2 кг зайвої ваги.

  4. Покращується загальний тонус м’язів.

  5. Верхова їзда позитивно впливає на нервову і ендокринні системи, а також органи кровообігу.

  6. Кінні прогулянки рекомендуються при викривленні хребта, різних дефектах постави, порушенні координації рухів, лікуванні ішемічної хвороби серця, неправильному обміну речовин, захворюваннях ЖКТ.

  7. Покращується обмін речовин.

  8. Стабілізується психоемоційний стан.

  9. Розвивається мускулатура тіла.

  10. Покращуються функції дихальної системи.

Цікаво, що навіть при занятті фітнесом ви не зможете використати певні групи м’язів, які цілком природньо задіяні при кінному спорті. Такі тренування допомагають відчувати себе здоровішим, міцнішим і сильнішим. Досвідчені інструктори WEST STAR з радістю підберуть оптимальний графік тренувань, в залежності від ваших побажань та стану здоров’я!