Кінні прогулянки у ЛьвовіКінні прогулянки на свіжому повітрі – це найкращий спосіб відпочити на природі, причому як на самоті, так і в компанії близьких людей. Катання верхи дозволяє відчути всю силу цієї гордої, аристократичної та витонченої тварини, отримати не тільки гарний настрій, але і відчути душевний спокій, який передається від коня. Це прекрасний спосіб для зняття емоційного стресу.

Клуб WEST STAR пропонує кінні прогулянки лісом різної тривалістю – від 30 хвилин до 1 години. Залежно від вашої мети, ми можемо організувати:

  1. Романтичну крокову кінну прогулянку. Це чудовий варіант для початківців, а також закоханих пар, які прагнуть отримати спільні незабутні враження.

  2. Індивідуальну верхову їзду. Львів та лісопаркова зона поблизу – ідеальне місце для здобуття перших навичок їзди, як для дорослих, так і для діточок. Вас навчать азам верхової їзди, поведінці та спілкуванню з конем, відкриють секрети кінного спорту. Це відмінне проведення часу на природі і хороший спосіб привчити дитину до тваринного світу.

  3. Активну прогулянку верхом. Дана послуга під силу тільки при наявності досвіду з верхової їзди. Шалений драйв та гострі емоції у поєднанні з силою підкореного коня – це тільки частинка задоволення! Якщо у вас недостатньо досвіду, ми з радістю навчимо. WEST STAR організовує кращі кінні прогулянки не дорого та з максимальним комфортом!

Не забувайте, що катання верхи корисно для здоров’я, адже під час їзди відбувається масаж серцевого м’яза, профілактика остеохондрозу. Приємний бонус! Під час таких занять коригується фігура і постава, а також ви позбавляєтесь від надмірної ваги.

Кінні прогулянки у Львові та лісопарковій зоні довкола клубу WEST STAR допомагають ближче поспілкуватися з цими дивовижними створіннями, відійти від повсякденних проблем, а також отримати шалену дозу гарного настрою! Поділіться зі своїми близькими незабутніми емоціями з нашими подарунковими сертифікатами.